Зонтран, ККР

603.14 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис


Діюча речовина

метрибузин, 250 г/л

Виробник

Щелково Агрохім

Тип дії

Селективний

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Зенкор

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Бобові, Картопля, Овочі

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-400 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Картопля1,4
Томати безрозсадні0,8-1,4
Томати розсадні1,4
Соя0,6-0,8

Зонтран®, ККР являється селективним досходовим і післясходовим нано-гербіцидом, який застосовують для знищення однорічних дводольних і злакових бур’янів в посівах сої та на посадках картоплі та томатів.
Гербіцид ефективний у боротьбі з волошкою синьою, гірчаком почечуйним, гірчицею польовою, плоскухою звичайною, зірочником середнім, гірчаком березкоподібним, жовтозіллям звичайним, лободою білою, тонконогом звичайним, редькою дикою, вівсюгом звичайним, мишієм сизим, жабрієм звичайним, ромашкою лікарською, щирицею загнутою, кропивою жалкою, грициками звичайними та іншими бур’янами.
Діюча речовина гербіциду (метрибузин) пригнічує рух електронів та руйнує хлоропласти бур’янів, що призводить до пригнічення процесу фотосинтезу в їхньому організмі. В результаті цього бур’яни гинуть. Перші видимі ознаки дії гербіциду помітні через 1 тиждень після внесення препарату, а повна їх гибель наступає протягом 10-15 днів.
Вносять Зонтран®, ККР шляхом обприскування вегетуючих бур’янів. Обприскування проводять вранці або ввечері в сонячну, достатньо вологу, безвітряну погоду. Не рекомендується вносити гербіцид при високих температурах повітря, а також в посіви ослаблених рослин (від ураження хворобами, шкідниками, сонячними променями, градом).

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара