Ваші посіви уражені? Знаємо, як допомогти!


Рослини на полі виглядають слабкими та в’ялими?

Вони можуть бути ще й знебарвленими: пожовклі листки пшениці та синюваті плями на ріпаку (Рис.1).  
Дійсно, коливання погодних умов значно вплинуло на перебіг розвитку рослин.

Після похолодання та опадів у вигляді мокрого снігу молоді рослини:

  • тимчасово зупинили свій ріст та вегетативний розвиток,
  • ослабилися,
  • стали більш уразливими до хвороб.


Для того, щоб дати рослинам поштовх для відновлення розвитку, необхідно обробити посіви антистресантами та мікродобривами.Рекомендуємо перед обробкою зробити аналіз рослин в агролабораторії. Тканинна діагностика рослин допоможе з’ясувати стан рослини та зрозуміти, чого саме їй не вистачає (а саме: мікроелементів) для нормального перебігу росту та розвитку рослин (Рис. 2).

Додатково можна провести листову діагностику рослин, яка з’ясує, стан рослини: чи відновився розвиток чи рослина перебуває ще у «стресовому» стані? 


Відповідно до аналізу та рекомендацій агрономів-консультантів, Ви зможете підібрати саме ті препарати, які на 100%* зможуть допомогти рослині (*за умови дотримання технології, рекомендацій агролабораторії та належних погодних умов). 


Мікроелементи та антистресанти допоможуть:

  •          прискорити наростання вегетативної маси рослини
  •          активізувати внутрішні процеси рослини (у тому числі фотосинтез та обмін речовин)
  •          підвищити стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовищаВраховуючи те, що рослини стали більш уразливими до хвороб, додатково рекомендуємо провести фітопатологічний аналіз рослин (Рис.3). Цей аналіз визначає переважаючий вид грибкових хвороб та стан збудника. Він може бути активним та призвести до втрат урожаю (мінімально від 20%) та пасивним, у якому патоген не проявляє себе зараз, а чекає на сприятливі умови.


Відповідно до аналізу, Ви підбираєте той фунгіцид, спектр якого направлений саме на ту хворобу, яка переважає на Вашому полі.

Такий метод також застосовують для профілактичної обробки фунгіцидами.Точне внесення необхідних препаратів значно підвищує ефективність їх дії та відповідно Вашого врожаю!


 

Ссылка на публикацию: