Syngenta


4 401.00 грн.
Екстенсивний гібрид з високою врожайністю та олійністю в посушливих умовах. Має високі темпи росту на перших етапах розвитку. Відзначається доброю запиленістю кошика. Характеризується високою стабільною врожайністю та олійністю в посушливих умовах.ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ, техніч..
Екстенсивний гібрид з високою врожайністю та олійністю в посушлив...
3 954.00 грн.
Гібрид екстенсивного типу з високими темпами росту на початкових етапах розвитку. Генетично близький до гібрида Санбро МР. Високий потенціал урожайності (у своїй групі стиглості).ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ, технічні характеристики:Висота рослин: Вище середньої (залежно від вологоза..
Гібрид екстенсивного типу з високими темпами росту на початкових ...
3 935.00 грн.
Високопродуктивний гібрид соняшнику з відмінними показниками урожайності.ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ, технічні характеристики:Обробка: CRUISERІнтенсивність: ЕкстенсивнийТолерантність до гербіцидів: КласичнийВміст олеінової кислоти: КласичнийКонтроль вовчка: F..
Високопродуктивний гібрид соняшнику з відмінними показниками урож...
4 742.00 грн.
Ранньостиглий високоолеїновий гібрид соняшнику для виробничої системи Clearfield®ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ, технічні характеристики:Група стиглості: Ранньостиглий.Обробка: CRUISERІнтенсивність: ЕкстенсивнийТолерантність до гербіцидів: ClearfieldВміст олеінової кислоти: Високоолеїн..
Ранньостиглий високоолеїновий гібрид соняшнику для виробничої сис...
4 182.00 грн.
Гібрид помірно інтенсивного типу. Поєднує високий потенціал урожайності та високу толерантність до нових рас вовчка й основних хвороб соняшнику. Генетично близький до гібрида НК Армоні.ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ДАНІ, ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:ВИСОТА РОСЛИН: Середня (залежно від вологозабезпеч..
Гібрид помірно інтенсивного типу. Поєднує високий потенціал урожа...
5 177.00 грн.
Syngenta NK_ADAGIO є СЕРЕДНЬОСТИГЛИЙ гібрид системи Clearfield®. Володіє стійкістю до вилягання. Толерантний до фомопсису та посухи.ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ, технічні характеристики:Висота рослин: Середньорослий соняшник (висота залежить від вологості ґрунту.Груп стигло..
Syngenta NK_ADAGIO є СЕРЕДНЬОСТИГЛИЙ гібрид системи Cle...
4 961.00 грн.
Гібрид інтенсивного типу з середньою енергією росту на початкових етапах. Генетично близький до гібрида НК Бріо. Вміст олеїнової кислоти в олії до 92 % (у разі дотримання просторової ізоляції від 300 м і за сприятливих погодних умов). ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ, ДОДАТКОВІ ДАНІ, ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:..
Гібрид інтенсивного типу з середньою енергією росту на початкових...
4 742.00 грн.
Гібрид помірно інтенсивного типу з високою енергією росту на початкових етапах розвитку. Генетично близький до гібрида НК Рокі. Стабільно високий урожай у посушливих умовах. Пластичний до строків посіву (можна сіяти в оптимально пізні строки). Добре реагує на плодючість ґрунтів і високий агрофо..
Гібрид помірно інтенсивного типу з високою енергією росту на поча...
Показано з 1 по 8 із 130 (всього 17 сторінок)