Proseed


5 050.00 грн.
Гібрид під технологію EXPRESS SUN™ ( до 30 г/га гербіциду Експрес чи аналогів в період вегетації)Відмінна засухостійкість та стійкість до стресових умовВисокий потенціал урожайностіВідмінна технологічна пластичністьВисока стійкість до поляганняСтійкий до вовчка соняшникового рас А - FСтійкість ..
Гібрид під технологію EXPRESS SUN™ ( до 30 г/га гербіциду Експрес...
3 600.00 грн.
Має високу та стабільну урожайністьСтійкий до хворобФормує найвищу в сегменті урожайність за несприятливих умов вирощуванняПластичнийСтабільнийСтійкий до вилягання та ламкості стебла​Господарські та морфологічні характеристикиФАО: 280Тип гібриду: простийТип зерна:         &n..
Має високу та стабільну урожайністьСтійкий до хворобФормує найвищ...
3 600.00 грн.
Висока стійкість до виляганняОдин з кращих гібридів для інтенсивного землеробства.Високий потенціал врожайностіСтійкість до стресівГібрид добре реагує на внесення мінеральних добривОдин з кращих гібридів за стабільністю урожаю зерна у різних умовах СтепуВідрізняється високою холодостійкістю та ..
Висока стійкість до виляганняОдин з кращих гібридів для інтенсивн...
3 600.00 грн.
Найкращий ранній гібрид для Лісостепу та ПоліссяВисокий потенціал врожайностіПідвищена засухостійкістьТолерантний до загущення посівівПластичнийСтабільнийСтійкий до вилягання та ламкості стебла​Господарські та морфологічні характеристикиФАО: 180Тип гібриду: простийТип зерна:      ..
Найкращий ранній гібрид для Лісостепу та ПоліссяВисокий потенціал...
3 600.00 грн.
Один із лідерів у своєму сегменті по урожайностіВисока вологовіддачаВисока стійкість до виляганняОдин з кращих гібридів для інтенсивного землеробстваСтійкість до стресівСтійкий до більшості відомих патогенів кукурудзи і до пухирчастої сажки​Господарські та морфологічні характеристикиФАО: 310Тип..
Один із лідерів у своєму сегменті по урожайностіВисока вологовідд...
4 190.00 грн.
Високий потенціал врожайності в ранньому сегментіВисокий вміст оліїСтійкий до вовчка соняшникового рас А - FПластичний до строків посівуСтабільнийВисока стійкість до основних фітопатогенівНе рекомендується загущувати посіви і зловживати азотними добривами.Господарські та морфологічні характерис..
Високий потенціал врожайності в ранньому сегментіВисокий вміст ол...
3 600.00 грн.
Висока комплексна стійкість до хворобВисокотехнологічний гібрид зернового напряму – лідер у своїй групі стиглостіШирока екологічна пластичністьСтійкий до вилягання та ламкості стеблаВідмінна посухостійкістьДобре реагує на поліпшення умов вирощування​Господарські та морфологічні характеристикиФА..
Висока комплексна стійкість до хворобВисокотехнологічний гібрид з...
4 190.00 грн.
Високий потенціал врожайностіВисокий вміст оліїВисока стійкість до поляганняСтійкий до вовчка соняшникового рас А - FПластичнийВідмінна стійкість до осипанняВисока стійкість до основних фітопатогенів Господарські та морфологічні характеристикиПеріод вегетації, днів: 100 - 105Тип гібриду: т..
Високий потенціал врожайностіВисокий вміст оліїВисока стійкість д...
Показано з 1 по 8 із 28 (всього 4 сторінок)