Кукурудза1651,00 грн.
  ПЕРЕВАГИ: Потенціал - ранньостиглий гібрид з високим потенціалом врожайності Холодостійкий - придатний до раннього посіву Початкова сила росту висока особливо в початковій фазі розвитку ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 180 Тип зерна: кременисто-зубовидне Ма..
  ПЕРЕВАГИ: Потенціал - ранньостиглий гібрид з...
1731,00 грн.
МАЛЕНЬКИЙ ГІГАНТ ПЕРЕВАГИ: Ультраранній гібрид з можливістю вирощування в монокультурі Раннє цвітіння Висока толерантність до фузаріозу та пухирчастої сажки ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 200 Тип зерна: кременисто-зубоподібне ФІТОСАНІТАРНІ ТА МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕР..
МАЛЕНЬКИЙ ГІГАНТ ПЕРЕВАГИ: Ультраранній гібрид з мож...
1731,00 грн.
ПОДВІЙНИЙ ПОСТРІЛ  ПЕРЕВАГИ: Новий високоврожайний гібрид на зерно та силос Пристосований до різних умов вирощування Висока кормова цінність кінцевого продукту ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 210 Тип зерна: кременисто-зубоподібне ФІТОСАНІТАРНІ ТА МОРФОЛОГІЧНІ ХА..
ПОДВІЙНИЙ ПОСТРІЛ  ПЕРЕВАГИ: Новий високоврожайни...
1810,00 грн.
  ПЕРЕВАГИ: Перевірений потенціал врожайності - відмінні результати по всій Україні Стійкий до стресових умов - толерантний до весняного похолодання та засухи Високоякісне зерно - ідеально підходить для переробки на крупу та крохмаль ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО:&nb..
  ПЕРЕВАГИ: Перевірений потенціал врожайності&nbs...
1731,00 грн.
  ПЕРЕВАГИ: Стабільний врожай зерна у поєднанні з відмінною вологовіддачею Відмінна стійкість - гарно адаптується до будь-яких кліматичних умов Швидкі та дружні сходи - активний ріст навіть під час весняних похолодань ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 240 Тип..
  ПЕРЕВАГИ: Стабільний врожай зерна у поєдна...
1995,00 грн.
 НОВА ГЕНЕТИКА - НОВІ ВЕРШИНИ ВРОЖАЙНОСТІ ПЕРЕВАГИ: Поєднана можливість вирощування за інтенсивної та екстенсивної технології Качан з великою кількістю рядів та високою масою 1000 зерен Придатний для посушливих умов ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 260 Тип зерна: крем..
 НОВА ГЕНЕТИКА - НОВІ ВЕРШИНИ ВРОЖАЙНОСТІ ПЕРЕВАГИ: ...
1995,00 грн.
 ЗІРКА, ЩО СХОДИТЬ НАД ГОРИЗОНТОМ ПЕРЕВАГИ: Нова генетика націлена на максимальний урожай Стабільний гібрид для умов з достатнім і недостатнім зволоженням Можливість пізнього збору врожаю ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 250 Тип зерна: кременисто-зубоподібне ФІТО..
 ЗІРКА, ЩО СХОДИТЬ НАД ГОРИЗОНТОМ ПЕРЕВАГИ: Нова ...
1863,00 грн.
 ВИКЛЮЧНО ДОБІРНА ЄВРОПЕЙСЬКА ГЕНЕТИКА КУКУРУДЗИ ПЕРЕВАГИ: Високоврожайний пластичний гібрид з зубоподібним типом зерна Відмінна толерантність до фузаріозу качана Швидка вологовіддача ХАРАКТЕРИСТИКИ: ФАО: 280 Тип зерна: зубоподібне Маса 1 000 зерен: ..
 ВИКЛЮЧНО ДОБІРНА ЄВРОПЕЙСЬКА ГЕНЕТИКА КУКУРУДЗИ ПЕРЕВА...
Показано 1 по 8 з 43 (Всього сторінок 6)