Моспілан, ВП

2 291.10 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Протруйники насіння

Доступні опції

Опис


Тип дії

Системно-контактний

Діюча речовина

Ацетамиприд, 200 г/кг

Виробник

SumiAgro

Тарна одиниця

0.05 л, 0,4 кг

Культура

Виноградники, Зернові, Картопля, Овочі, Соняшник, Ріпак, Сади, Буряк

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

5-10 га

Вартість за 1 га

50-150 грн.

Від чого захищає

каліфорнійська та інші види щитівок, капустяна попелиця, клоп шкідлива черепашка, колорадський жук, хрестоцвітні блішки, хрестоцвітні клопи, хрестоцвітний стручковий комарик, листовертки, медлянки, мінуюча міль, звичайний і сірий буряковий довгоносик, оранжерейна попелиця, персикова попелиця, пьявіци, ріпаковий квіткоїд, ріпяна і капустяна білянки, бурякові блішки, стеблевий і насіннєвий скритнохоботніки, теплична білокрилка, попелиця, тріпси, щитоноски, яблонева плодожерка

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат л/га
Яблуня0,15–0,20
0,40–0,50
Ріпак ярий та озимий0,1-0,12
Озима пшениця0,1–0,12
Буряки цукрові0,050–0,075
Соняшник, люцерна, цукрові буряки0,050–0,075
Томати, огірки закритого грунту0,20–0,30
Картопля0,05

Моспілан, в.п. широковідомий в усьому світі неонікотеноїд контактно-кишечної дії, для захисту польових та садових культур від майже всих родин шкідників, які паразитують на сільськогосподарських культурах під час їх вегетативного періоду. Крім дорослих комах під дію препарату потрапляють різновікові личинки, а також кладки яєць. Нова формуляція та висока біологічна активність препарату дозволяє уникнути звикання до нього шкідників. Крім контактної дії, інсектицид володіє потужною транс ламінарною та системною діями, що проявляється у захисті необроблених частин рослини та тих частин які виросли вже після обробки. Загибель комах відбувається за рахунок потрапляння робочого розчину безпосередньо на шкідника, який через хітиновий покрив чи через кутикулу потрапляє до його організму. Також ураження відбувається під час харчування, через жуйно-сисний апарат. В організмі шкідників починає активно впливати на нервову систему шляхом блокування нервових імпульсів, що призводить до їх швидкої загибелі через параліч організму. Уражені комахи через годину після обробки припиняють харчування і на протязі доби – гинуть. Захисний період Моспілан, в.п. триває близько трьох тижнів.

Моспілан, в.п. – системний інсектицид контактно-шлункової дії проти представників родини: лускокрилих — Lepidoptera, напівтвердокрилих — Hemiptera, трипсів — Thysanoptera, твердокрилих — Coleoptera та рівнокрилих – Hоmоptera.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара