Лаудис

2 047.38 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Діюча речовина

Темботріон 200 г/кг, Ізоксадіфен (антидот) 100 г/кг

Тип дії

Селективний

Виробник

Байер

Спосіб внесення

Грунтовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

3 л

Культура

Кукурудза

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат л/га
Кукурудза0,4–0,5 кг/га + Меро (прилипач) 1,0–2,0 л/га

Лаудіс – системний гербіцид, який належить до трикетонової хімічної групи та здійснює вплив на прошарок каротиноїдів. Це шар який слугує у рослині регулятором доступу світла. Після його знищення порушуються ростові процеси, які пов’язані із фотосинтезом.

Діюча речовина Темботріон, після потрапляння в рослину рухається висхідними і низхідними потоками, що дає змогу повною мірою впливати на бур’яни. Припинення ростової діяльності оброблених рослин триває протягом двох діб. Ураження буряну стає помітним протягом п’яти діб від початку розпилення препарату. Листя у бур’янів знебарвлюється, вкривається некрозними плямами, що через два тижні призводить до його повної загибелі. Лаудіс однаково добре підходить як для зернової кукурудзи так і для силосної.

Також він добре підійде для ділянок де висіяна кукурудза для гібридизації. Розпилення препарату розпочинають коли у культури з’явиться 2 листочки. Період для обробки продовжується до восьмого листочка культури, але найкращий час для внесення вважається 2 – 5 листків культури. Головним покажчиком для обробки є величина бур’янів.

Лаудіс — новий гербіцид системної дії для боротьби проти однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи.

Гербіцид Лаудіс має ґрунтову післядію, тому зверніть увагу на порядок висіву наступних культур: через 4 місяці – ячмінь, ріпак; через 5-6 міс. – пшениця, соняшник; через 10 міс. – соя, горох, картопля.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара