Квадріс 250 SC, к. с.

2 154.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.
  • Виробник: Syngenta
  • Наявність: На складі

Характеристики

ТИП:
Інсектициди

Опис

Опис

Системний фунгіцид широкого спектра дії для захисту винограду, овочів і хмелю від комплексу хвороб

ПЕРЕВАГИ

·Ефективний проти 4 класів грибів Ascomycetes, Basidiomycetes, Deuteromycetes, Oomycetes

·Новий унікальний механізм дії забезпечує відсутність перехресної стійкості патогенів

·Знищує як гіфи, так і спори гриба

·Безпечний для рослин, споживачів та довкілля (строки очікування для овочів становлять лише 5 днів)


Спосіб застосування: Можна застосовувати будь-яке обладнання для наземного обприскування.Обладнання для обприскування повинно бути ретельно відкалібровано перед використанням з урахуванням швидкості пересування обприскувача, швидкості подачі розчину та рівномірності його розподілу. Відрегулюйте об'єм робочої рідини, згідно з нормою витрат на культуру. Рекомендується проводити три обробки препаратом Квадрис ® 250 SC, к. с. за сезон, але не більше двох обробок поспіль. Для попередження виникнення резистентності необхідно почергове використання з іншими препаратами в системі захисту, мають інший механізм дії, наприклад, Ридоміл Голд ® МЦ 68 WG, в. р. Рекомендується дотримуватися концентрації робочого розчину не менше 0,1% у винограді і 0,2% на овочевих культурах.

Механізм дії: пригнічує проростання спор і ріст гіфів грибів. Найкращий ефект досягається при застосуванні до початку розвитку хвороби або на її початковій стадії.Діюча речовина має трансламинарну і системну активнисть.Переносимисть культурою: При дотриманні рекомендацій препарат не фітотоксичний для зареєстрованих культур, але фітотоксичний для деяких сортів яблунь. Тому при використанні одного обприскувача в саду і на виноградниках після роботи з препаратом Квадрис ® 250 SC, к. с. необхідно ретельно промити бак, штанги і форсунки обприскувача. Спектр действияпрепарат Квадріс ® 250 SC, к. с. контролює широкий спектр хвороб, що викликаються чотирма основними класами грибів.

Приготування робочого розчину: Приготування робочого розчину слід проводити на спеціально обладнаному місці. Препарат Квадріс ® 250 SC, к. с. застосовується у вигляді водного розчину. Необхідно переконатися, що обладнання для обприскування в чистому, не забрудненому стані. Ретельно розрахуйте необхідний об'єм робочого розчину.Заповнити бак обприскувача на 1/10 або на чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струсити. Додати необхідну кількість препарату Квадріс ® 250 SC, к. с. і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Порожні каністри тричі промити водою, яку додати до робочого розчину. Продовжувати перемішування робочого розчину при обробці. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду. Робочий розчин повинен бути використаний протягом 24 годин після приготування.


 

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара