Коронет

897.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Фунгіциди

Опис

Діюча речовина

Трифлоксістробін 100 г / л, Тебуконазол 200 г / л

Тип дії

Системний

Виробник

Байер

Тарна одиниця

5 л

Культура

Кукурудза, Соняшник, Соя

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

5-10 га

Вартість за 1 га

від 300 грн

Хвороби

альтернаріоз, гельмінтоспоріоз, іржа, септоріоз, сіра гниль, фомоз

Норма робочого розчину

150-300 л/га

КультураНорма витрати л / га
Соняшник0,6 – 0,8
Соняшник0,8 – 1,0
Соя0,6 – 0,8
Кукурудза0,6 – 0,8

Новий мезостемній фунгіцид Коронет 300 SC з розширеним спектром впливу на грибкові хвороби в посівах олійних культур і кукурудзи. Має лікувальну і профілактичним ефектом. Особливо дієвий проти антракнозу. Миттєво зупиняє захворювання і надовго захищає оброблені рослини. У препарату відзначається велика стійкість до опадів, тому його можна застосовувати протягом усього року.


Розпилення препарату починають в вегетаційний період при перших проявах ураження патогеном, але кращі результати отримують на етапі профілактичних обробок. Діючі речовини трифлоксістробін і Тебуконазол з різними механізмами впливу на патоген не викликають резистентності, порушують у грибів дихальні процеси і гальмують розвиток гіфів порушуючи біосинтез стеролів. Коли в запланований день внесення препарату очікується дощ, розпилення слід провести не пізніше ніж за годину до дощу.


Після висихання фунгіциду, опади не зашкодять ефективності препарату. Коронет 300 SC витривалий до значних температурних коливань і може застосовуватися в холодні періоди, аж до появи заморозків.


Коронет 300 SC - новий комбінований фунгіцид мезостемно-системної дії з широким спектром активності для захисту соняшнику, сої та кукурудзи від комплексу поширених хвороб.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара