Консенто

417.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Фунгіциди

Опис


Діюча речовина

Фенамідон, 75 г / л, Пропамокарб-гідрохлорид, 375 г / л

Тип дії

Системний

Виробник

Байер

Тарна одиниця

5 л

Культура

Картопля, Овочі, Соняшник

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

до 5 га

Вартість за 1 га

від 300 грн

Хвороби

альтернаріоз, борошниста роса, фітофтороз

Норма робочого розчину

300-400 л/ га

КультураНорми витрат л/га
Картопля2,0
Томати2,0
Цибуля1,7
Соняшник2,0

Двокомпонентний фунгіцид Консенто 450 SC захищає картоплю, помідори, цибулю та соняшник від фітофторозу, альтернаріозу та несправжньої борошнистої роси. Діючі речовини Фенамідон та Пропамокарб-гідрохлорид дають можливість препарату впливати на різнопланові патогени одночасно, а також здійснювати ростову стимуляцію культур. Обробку рослин розпочинають при появі перших симптомів ураження патогенами.

Діючі речовини активно абсорбуються листовою поверхнею рослин та швидко розповсюджуються в ній. Фенамідон припиняє дихальні процеси в уражених бур’янів. Пропамокарб-гідрохлорид у бур’янах порушує діяльність пов’язану із біосинтезом жирних кислот. Також Консенто 450 SC є відмінним профілактичним та антиспоруляційним засобом, захисна дія якого продовжується тривалий час. Несприятливі погодні умови збільшують ризик ураження грибковими інфекціями. Особливо часто культури уражуються фітофторозом, який утворюється на нижній стороні листка у вигляді білого нальоту цвілі. Для підтримування постійного фунгіцидного ефекту на картоплі і помідорах проводять не більше двох обробок за сезон, на цибулі і соняшнику не більше трьох.

Консенто – фунгіцид трансламінарної дії з профілактичною, лікувальною і антиспорулентною дією. Купити фунгіцид Консенто для соняшника від борошнистої роси ви можете скориставшись нашим сайтом.

 

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара