Кінфос, КЕ

565.45 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Опис


Тип дії

Системний

Діюча речовина

диметоат, 300 г/л бета-циперметрин, 40 г/л

Виробник

Щелково Агрохім

Тарна одиниця

5 л

Культура

Овес, Пшениця, Ячмінь

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

5-10 га

Вартість за 1 га

50-150 грн.

Від чого захищає

блішки, довгоносики, кліщі, клоп шкідлива черепашка, листова бурякова попелиця, лучний метелик, павутинний кліщ, бурякові блішки, соєва плодожерка, попелиця, тріпси, хлібна жужелиця

Роб. розч. для полів/садів

100-200 / 600-1500 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Пшениця0,5
0,15-0,35
Ячмінь, овес0,15-0,2
Реєстрація та досвід використання в країнах СНД
Цукровий буряк0,25
Соя0,2-0,4
0,3-0,4
0,5
Пасовища0,3-0,4

Кінфос®, КЕ являється високоефективним інсектицидом контактно-шлункової дії, який застосовують для боротьби з шкідниками в посівах пшениці, ячменю, вівса та інших с/г культур. Інсектицид ефективний у боротьбі з хлібною жужелицею, клоп шкідливою черепашкою, п’явицями, колорадським жуком, саранчею, трипсами, блішками, попелицями, лучним метеликом, соєвою плодожеркою, павутинним кліщем, сарановими та іншими шкідниками.
Діюча речовина препарату диметоат пригнічує дихання та серцеву діяльність у шкідників, спричиняючи параліч їхньої центральної нервової системи. До того ж має акарацидні властивості, що дає можливість знищувати кліщів.
Діюча речовина препарату бета-циперметрин являється представником піретроїдів, тому значно порушує проникну здатність мембран нервових клітин у шкідників та призупиняє дію натрієвого каналу.
Кінфос®, КЕ діє миттєво, забезпечуючи своєчасну масову боротьбу проти широкого спектру шкодочинних організмів. Інсектицид проявляє абсолютно нові інсектицидні властивості, що пояснюється вдалим поєднання двох діючих речовин в одному препараті. Також таке поєднання дозволило одночасно підвищити токсичну дію препарату та значно знизити вплив на культурні рослини та ґрунт.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара