Кассіус, ВРП

5 089.01 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис


Діюча речовина

Римсульфурон 250 г / кг

Виробник

Щелково Агрохім

Тип дії

Селективний

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Тітус

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

от 10 га

Тарна одиниця

0,5 кг

Культура

Картопля, Кукурудза

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Кукурудза40
50
30 + 20
Картопля (окрім ранньостиглої)50
30 + 20

Кассіус, ВРП являється селективним гербіцидом системної дії, який застосовують для знищення однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи і посадках картоплі.
Гербіцид ефективний у боротьбі з пирієм повзучим, гумаєм, вівсюгом звичайним, тонконогом звичайним, курячим просом, канатником Теофраста, щирицею розлогою, редькою дикою, руткою лікарською, підмаренником чіпким, ромашкою лікарською, гірчицею польовою, жовтозіллям звичайним, осотом рожевим, зірочником середнім, лисохвостом польовим, маком диким, осотом жовтим, мишачим горошком, талабаном польовим, кропивою.
Кассіус, ВРП швидко поглинається та засвоюється листками бур’янів. Проникаючи в організм, діюча речова (римсульфурон) зупиняє синтез амінокислот та пригнічує ріст і розвиток бур’янів. Вже через декілька годин бур’яни зупиняються в рості. Видимі ознаки відмирання бур’янів спостерігаються протягом 2-3 днів після застосування гербіциду, а їх повна загибель наступає через 5-15 днів.
Вносять гербіцид шляхом обприскування бур’янів на початкових стадіях розвитку. Обприскування проводять у теплу, достатньо вологу, безвітряну погоду при температурі повітря в межах +15…+25°С.
Не рекомендується вносити гербіцид в спекотливі дні (при температурі повітря вище +25°С), в посіви ослаблених від ураження хворобами чи шкідниками рослин, а також мокрі від роси чи дощу рослини.
Кассіус, ВРП не фітотоксичний, тому абсолютно не впливає на порядок культур у сівозміні.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара