Карібу

11 658.81 грн. Ціна з ПДВ за 1л.
  • Виробник: DuPont
  • Наявність: На складі

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Опис Карібу®

Карібу®

Репутація, визнана професіоналами! Базовий системний гербіцид для надійного контролю широкого спектру бур’янів у посівах цукрових буряків

Діюча речовина: трифлусульфурон-метил, 500 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Норма використання: 30 г/га

Характеристика препарату:

• Ефективний контроль проблемних бур’янів: видів щириці, гірчаків, пасльону чорного, підмаренника чіпкого та бур’янів родини капустяні

• Незамінний партнер для бакових сумішей

• Висока селективність до культури

• Технологічна гнучкість У 2015 році на українському ринку з’явилась нова формуляція Карібу® – водорозчинні гранули. Карібу® В.Г. призначений для того, щоб замінити класичний Карібу® і має цілий ряд переваг перед попередньою формуляцією (змочуваним порошком). Чисельні досліди, що проводились при порівнянні Карібу® і Карібу® В.Г. виявили підвищену ефективність Карібу® В.Г. у контролі таких бур’янів, як щириця звичайна, гірчак почечуйний, паслін чорний.

Реєстрація препарату:

Культура

Норма витрати

Спектр дії

Фаза внесення

Кратність обробок за сезон

Цукрові буряки

30 г/га + Тренд® 90 0,1%

Проблемні бур’яни: щириця (види), гірчаки, паслін чорний, підмаренник чіпкий та капустяні бур’яни

Поява 70% сходів буряків – змикання міжрядь

2-3 за сезон

 

Рекомендації до застосування:

Карібу® поглинається переважно листям, а також коренями бур’янів. Таким чином, препарат має системну та частково ґрунтову активність. Потрапивши в рослину, він переноситься у точки росту, та уповільнює поділ клітин, зупиняючи ріст.

Норма внесення: 30 г/га Карібу® + 200 мл/га ПАР Тренд® 90

Спосіб внесення: Карібу® вноситься за допомогою добре відкаліброваного штангового обприскувача з нормою робочої рідини 200-300 л/га. Рівномірне обприскування та повне покриття бур’яну є суттєвими факторами, які впливають на активність гербіциду.

Строки внесення

Бур’яни: Більшість бур’янів найкраще знищуються, якщо препарат використовується у період від стадії сім’ядолі до стадії 2-х листків. Деякі бур’яни, такі як гірчиця польова (Sinapis arvensis) та проростки соняшнику (Volunteer sunflower), чутливі до препарату до стадії 6-ти листків. Внесення на пізніших стадіях буде менш ефективним, деякі бур’яни не будуть знищені, а лише зупиняться у своєму рості.

Стадія росту культури: Препарат використовують 2–3 рази, починаючи з того моменту, коли з’явиться 70% сходів буряків, до того, як культура закриє міжряддя.

Карібу® є безпечним для всіх видів буряків на будь-якій стадії росту за умови, що буряки не перебувають у стані стресу. Оптимальна температура для обприскування – +15+25°С під час внесення та декількох годин після нього. Якщо температура вища 25°С або нижча 10°С протягом 3–5 годин після внесення, швидкість метаболізму в культурі зменшується. Це може призвести до тимчасового пожовтіння листя буряків. Ці симптоми зникають протягом 10 днів, не впливаючи на подальший розвиток культури, врожай та вміст цукру.

Завжди додавайте ПАР Тренд® 90 для проведення обприскування, незважаючи на те, чи використовується препарат сам, чи у баковій суміші з іншими гербіцидами!

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара