Калібр

3 886.39 грн. Ціна з ПДВ за 1л.
  • Виробник: DuPont
  • Наявність: На складі

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

 

Опис Калібр®

Калібр®

Ефективно, безпечно надійно! Еволюційний післясходовий гербіцид для повного контролю широкого спектру двосім’ядольних бур’янів, в т.ч. проблемних, у посівах зернових колосових культур

Діюча речовина: трибенурон-метил – 250 г/кг, тифенсульфурон-метил – 500 г/кг

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Норма використання: 40 – 60 г/га

Характеристика препарату:

• Контроль розширеного спектру однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. проблемних

• Максимальна технологічна гнучкість

• Висока селективність до культури

• Забезпечує контроль видів лободи та амброзії, падалиці соняшнику та ріпаку, пригнічення метлюга звичайного

• Не має обмежень в сівозмін

• Калібр® має дві діючі речовини, що швидко (протягом 3-х годин) зупиняють поділ клітин чутливих видів бур’янів, у результаті чого їх ріст блокується, вони не конкурують із культурою за елементи живлення, воду та світло.

• Видимі симптоми з’являються через 5-8 днів, а повна загибель бур’янів настає через 12-21 день. Тепла та волога погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха – уповільнює її.

• Калібр® селективний щодо рослин пшениці та ячменю від стадії 3-4-х листків до появи прапорцевого листка. Це забезпечує максимальне розкриття потенціалу культури, гарантовану прибавку врожаю та можливість застосування гербіциду впродовж тривалішого періоду. 

Реєстрація препарату:

Культура

Норма витрати

Спектр дії

Фаза внесення

Кратність обробок за сезон

Озима та яра пшениця*, озимий та ярий ячмінь*, овес**, жито**

40-45 г/га

50 г/га

Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків)

Однорічні дводольні (у фазі 2-6 листків) та багаторічні дводольні (у фазі розетки) + підмаренник чіпкий (до 4-х кілець)

* - обприскування від фази кущення до прапорцевого листка ** - обприскування у фазу кущення

1 за сезон

Озима пшениця*

60 г/га

Однорічні та багаторічні дводольні, підмаренник чіпкий, метлюг звичайний (пригнічення

* - обприскування від фази кущення до прапорцевого листка

1 за сезон

 

Рекомендації до застосування:

• Для контролю (пригнічення) метлюга звичайного рекомендується застосовувати Калібр® у нормі 60 г/га +ПАР Тренд 90 весною на ранніх стадіях розвитку бур’яну (1-3 листки).

• Калібр® можливо використовувати в бакових сумішах або послідовно з інсектицидами та фунгіцидами, що зареєстровані для використання на зернових колосових культурах, та добривами. У період стресу культури (посуха, приморозок, тощо) застосування бакових сумішей або послідовне обприскування посівів Калібр® з фосфорорганічними інсектицидами (на основі паратіонметилу, малатіону) можуть призвести до тимчасового пожовтіння культури

Калібр® високоефективний проти групи зимуючих бур’янів (волошка синя, грицики звичайні, будяк жовтоцвітий, злинка канадська, кучерявець Софії, роман польовий та собачий, сокирки польові, талабан польовий, ромашка непахуча) та багаторічних дводольних бур’янів (латук (молокан) татарський, осот рожевий польовий, осот жовтий польовий, хрінниця круповидна, щавель, воловик лікарський, кульбаба лікарська). Вказані види становлять головну небезпеку для озимих зернових, основна частина з яких — стійкі до 2,4–Д (види ромашки, підмаренник чіпкий, фіалка, сокирки, волошка). Саме проти комплексу зимуючих та багаторічних дводольних бур’янів використання Калібр® є найбільш доцільним та безумовно виправданим. Температура застосування: від +5°С (середньодобова).

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара