Карамба Турбо

837.96 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.
  • Виробник: BASF
  • Наявність: На складі

Характеристики

ТИП:
Регулятори росту

Опис

         

Упаковка: 5л.

Діюча речовина:  метконазол (30 г/л) + мепікват-хлорид (210 г/л)

Препаративна форма: розчинний концентрат, розроблений спеціально для використання на ріпаку

КультураСпектр діїНорма витрати, л/га
Ріпак озимийАльтернаріоз, фомоз, запобігання переростанню культури та покращення перезимівлі, проти вилягання та оптимізації габітусу0,7 - 1,4
Ріпак ярийАльтернаріоз, фомоз, проти вилягання та оптимізації габітусу0,7 - 1,4

                                         

                                                   Карамба Турбо – запорука підвищення врожайності

Карамба Турбо – інноваційний засіб захисту рослин, що має найрізноманітніше застосування та забезпечує надійний захист ріпаку, регулює його ріст і накопичення енергії, переміщення й використання резервних речовин для отримання максимальних урожаїв. Сьогодні за допомогою Карамба Турбо можна в найоптимальніший спосіб регулювати розвиток посівів ріпаку. Саме так, як це необхідно для простого й надійного вирощування сільськогосподарських культур.

Використання Карамба Турбо восени й навесні не лише ефективно допомагає боротися з захворюваннями ріпаку, але й оптимізує процес росту рослини. Унікальна комбінація біологічно активних речовин у препараті Карамба Турбо забезпечує здоров’я та однорідність посівів, є запорукою рівномірного дозрівання та підвищення врожайності.

                                                 Дія за різних погодних умов і температур

Порівняно з препаратами на основі лише азолів дія Карамба Турбо менше залежить від погодно-кліматичних умов. Надійність Карамба Турбо гарантована вже за середньодобової температури 5°С, на відміну від традиційних фунгіцидів-ретардантів ріпаку.

Оптимізоване для досить широкого діапазону норм витрат робочого розчину. Відтак цей препарат гарантує надійність обробки та ефективність застосування восени й навесні за нестабільних погодних умов. Численні випробування, проведені БАСФ та офіційними службами із захисту рослин, підтверджують, що Карамба Турбо є надійним препаратом навіть за критичних погодних умов, зокрема стійким до змивання дощем.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара