Green Express


7 510.21 грн.
Діюча речовина: сульфосульфурон, 750 г/кгПрепаративна форма: WG, ВГ Авенор - післясходовий системний селективний гербіцид, що ефективно бореться зі злаковими й деякими дводольними бур'янами на посівах пшениці та сприяє значному зростанню врожайності. Механізм дії:Швидко..
Діюча речовина: сульфосульфурон, 750 г/кгПрепаративна форма:...
268.32 грн.
Аспект WP, ЗП - фунгіцид системної та контактної дії для захисту картоплі та томатів від грибних хвороб.Діюча речовина: манкоцеб, 800 г/кгПрепаративна форма: порошок, що змочується (WP)Механізм дії:Аспект WP – діюча речовина інгібує сульфогідридні групи у амінокислот та ферментів..
Аспект WP, ЗП - фунгіцид системної та контактної дії для зах...
837.96 грн.
Діюча речовина: флуроксипір, 330 г/лПрепаративна форма: концентрат емульсії Байндстрайк ЕС,КЕ - селективний гербіцид проти широкого спектру дводольних бур’янів, в тому числі багаторічних на кукурудзі. Механізм дії:Байндстрайк ЕС, КЕ належить до групи регуляторів ро..
Діюча речовина: флуроксипір, 330 г/лПрепаративна форма: ...
503.14 грн.
Балеро ЕС, КЕ - сучасний високоефективний системний фунгіцид захисної та терапевтичної дії. Балеро ЕС, КЕ здійснює повний захист зернових від найбільш шкодочинних хвороб (бура, стеблова та жовта іржа, борошниста роса, плямистості).Діюча речовина: пропіконазол, 250 г/лПрепаративна форм..
Балеро ЕС, КЕ - сучасний високоефективний системний фунгіцид...
356.28 грн.
Ефективний селективний контаткний гербіцид проти однорічних дводольних бур'янів на посівах сої та гороху, в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА !   Діюча речовина: бентазон, 480 г/л Препаративна форма: розчинний концентрат  Упаковка: каністра 10л Пе..
Ефективний селективний контаткний гербіцид проти однорічних ...
2 613.61 грн.
Вайпер FS, ТН - новітній системний протруйник для ефективного захисту проти грунтових та наземних шкідників з довготривалим захисним періодом.Діюча речовина: клотіанідин, 600 г/лПрепаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння (FS)Механізм дії:Вайпер FS, ТН діє на н..
Вайпер FS, ТН - новітній системний протруйник для ефективног...
5 357.85 грн.
Системний післясходовий гербіцид з групи сульфонілсечовини проти однорічних дводольних бур'янів на посівах кукурудзи та сої!   Діюча речовина: тифенсульфурон-метил, 750 г/кг Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді Упаковка: банка 250 г Переваги: ..
Системний післясходовий гербіцид з групи сульфонілсечовини проти ...
563.61 грн.
Післясходовий селективний гербіцид проти однорічних та багаторічних однодольних бур’янів на посівах соняшнику!   Діюча речовина: клетодим, 240 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаковка: каністра 5л Переваги: м’яка дія на культуру зручний у викор..
Післясходовий селективний гербіцид проти однорічних та багаторічн...
Показано з 1 по 8 із 44 (всього 6 сторінок)