Гранат, ВДГ

3 958.12 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Діюча речовина

Трибенурон-метил, 750 г/кг

Виробник

Щелково Агрохім

Тип дії

Селективний

Спосіб внесення

Післясходовий

Препарат оригінал

Гранстар Про

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

0,5 кг

Культура

Зернові

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Пшениця яра, ячмінь ярий15
Пшениця озима, ячмінь озимий20-25

Гранат, ВДГ являється післясходовим гербіцидом системної дії, який застосовують для боротьби з однорічними дводольними бур’янами, в тому числі стійкими до 2,4-Д і МЦПА в посівах ярої та озимої пшениці, ярого і озимого ячменю.
Гербіцид ефективний у боротьбі з гірчицею польовою, горошком волохатим, грициками звичайними, жабрієм звичайним, жовтозіллям звичайним, зірочником середнім, злинкою канадською, кропивою жалкою, маком диким, незабудкою польовою, осотом рожевим, редькою дикою, ромашкою лікарською, лободою білою, талабаном польовим, фіалкою польовою, осотом жовтим, гірчицею чорною, падалицею ріпаку та соняшнику.
Діюча речовина гербіциду (трибенурон-метил) блокує синтез амінокислот та зупиняє ріст та розвиток бур’янів. Трибенурон-метил досить швидко проникає в організм бур’яну через листя, стебла та кореневу систему та легко переміщається в ньому. Вже через декілька годин бур’ян призупиняється в рості, а через 5-8 днів помітні перші ознаки гибелі бур’янів. Повна загибель бур’янів наступає через 10-15 днів.
Вносять Гранат, ВДГ шляхом обприскування бур’янів під час їхнього активного росту у фазі 2-4 листків. Рекомендовано проводити обприскування у теплу, достатньо вологу, безвітряну погоду при температурі повітря в межах +5…+25°С. Необхідно дотримуватись рекомендованих норм внесення препарату.
Не рекомендується вносити гербіцид в спекотні дні з температурою повітря вище +25°С, а також при небезпеці нічних приморозків, в посіви рослин в стані стресу та на мокрі від роси чи дощу рослини.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара