Гермес, МД

727.49 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Діюча речовина

хизалофоп-П-етил 50 г/л , імазамокс 38 г/л

Тип дії

Селективний

Виробник

Щелково Агрохім

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Бобові, Соняшник

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Соя0,6-1,0
Горох0,7-1,0
Соняшник (сорти і гібриди, стійкі до імідазолінів)0,8-1,1

Гермес, МД являється інноваційним системним післясходовим гербіцидом, який застосовують для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими і дводольними бур’янами в посівах сої, гороху, соняшнику, сорта і гібриди яких стійкі до імідазолінів.
Гербіцид ефективний у боротьбі з вівсюгом звичайним, гумаєм, просом курячим, пирієм повзучим, метлюгом звичайним, вівсюгом звичайним, тонконогом однорічним, свинориєм пальчастим, мишієм сизим, мишієм зеленим, лисохвостом польовим, амброзією полинолистою, галінсогою дрібноквітковою, осотом рожевим, берізкою польовою, жовтозіллям звичайним, лободою білою, підмаренником чіпким, щирицею загнутою, лутигою розлогою, грициками звичайними, талабаном польовим та іншими бур’янами.
Препарат має маслянисту основу, завдяки якій бур’яни значно краще поглинають гербіцид. До того ж, масляниста основа дозволяє залишатися препарату на поверхні рослин у рідкій формі протягом тривалого часу, не допускаючи його висихання.
Вносять гербіцид шляхом обприскування бур’янів під час вегетації культурних рослин. Обприскування проводять вранці або ввечері в сонячну, достатньо вологу, безвітряну погоду. Температура повітря при цьому повинна коливатися в межах +15…+25°С. Не рекомендується вносити гербіцид при температурах повітря вище +25°С, при небезпеці нічних приморозків та в посіви ослаблених рослин (від ураження хворобами, шкідниками, сонячними променями, градом).

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара