Галакси Ультра

671.47 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Галаксі® Ультра
Гербіцид контактно-системної дії для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах сої.
Галаксі® Ультра - гербіцид контактно-системної дії дозволяє ефективно контролювати різні види однорічних дводольних бур'янів у посівах сої.

Діюча речовина: бентазон, 352,4 г / л + Аціфлуорфен, 161,7 г / л
Форма препарату: розчинний концентрат
Механізм дії:
Аціфлуорфен - має чітко виражену контактну і системну дії, селективний, абсорбується листям і корінням, може рухатися по рослині. Пригнічує фермент, який бере участь в синтезі хлорофілу. Загибель бур'янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.
Бентазон - має контактну дію, поглинається листом в місці попадання, блокує фотосинтетичний транспорт електрон, внаслідок цього переривається асиміляція СО2, рослина зупиняється в рості, руйнується клітинна мембрана що в подальшому призводить до загибелі.
властивості:

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Гербіцид використовується в фазу розвитку 1-4 трійчастого листка сої, коли бур'яни знаходяться на ранніх фазах свого розвитку (висота 2-3 см).

Норма витрати робочої рідини 200-300 л / га.
Температурний режим для застосування препарату від + 15 ° до + 25 ° С, при цьому використовувати при оптимальній вологості повітря і грунту та швидкості швидкість вітру 3-4 м / с. Робочий тиск при обприскуванні 2,5-3,5 бар. Препарат наноситься рівномірно по всій площі поля. Кратність обробок за сезон - одноразово. Застосування гербіциду при тривалих періодів по-сухий з високою температурою повітря або в надмірно вологих умовах може призвести до появи плямистості у вигляді пожовтіння або бронзових плям, не впливає на майбутній урожай і розвиток рослин сої.

Не рекомендується використання в сумішах з протизлаковий гербіцидами, фосфорорганічними препаратами, мікродобривами та поверхнево-активними речовинами.

ПЕРЕВАГИ
Високоефективний контактно-системний гербіцид.
Ідеально підібрана комбінація для контролю різних видів дводольних бур'янів.
Ідеально контролює види щириця, гірчак, паслін чорний, амброзію, види хрестоцвітних, падалицю ріпаку та соняшнику (в т.ч. стійких до дії гербіцидів ALS - інгібіторів).
Чи не створює проблем з післядією на наступні культури.
Селективний по відношенню до культури.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара