Frandesa


200,00 грн.
Неселиктивний гербіцид для боротьби з однорінчими та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних культур, на парових полях, в садах і виноградниках, землях несільськогосподарського користування. Десикант для зернових колосових, соняшнику та сої   Діюча речовина:&nb..
Неселиктивний гербіцид для боротьби з однорінчими та багаторічним...
497,00 грн.
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та для регулювання росту і захисту від хвороб ріпаку     Діюча речовина: тебуконазол 125 г/л + триадимефон 100 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упако..
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур...
739,00 грн.
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та цукрових буряків від церкоспорозу і борошнистої роси    Діюча речовина: пропіконазол 250 г/л + ципроконазол 80 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаков..
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових куль...
990,00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах зернових колосових та кукурудзи   Діюча речовина: тіаклоприд 150 г/л + дельтаметрин 20 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Контактно-кишк..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
946,00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах ріпаку   Діюча речовина: тіаклоприд 245 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Швидка дія на шкідників Висока ефективність проти сисних та..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
258,00 грн.
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та соняшнику    Діюча речовина: S-металохлор 312,5 г/л + тербутилазин 187,5 г/л Препаративна форма: суспензійна емульсія Упаковка: каніст..
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих з...
418,00 грн.
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення однорічних дводольних та деяких однорічних злакових бур'янів у посівах цукрових, столових і кормових буряків    Діюча речовина: десмедифан 71 г/л, фенмедифам 91 г/л, етофумезат 112 г/л Препаративна форм..
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення...
1480,00 грн.
Інсектицидний препарат для протруювання насіння зернових колосових культур, кукурудзи та бульб картоплі, що має системну та контактно-шлункову дію   Діюча речовина: імідаклоприд 600 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: ..
Інсектицидний препарат для протруювання насіння зернових колосови...
Показано 1 по 8 з 15 (Всього сторінок 2)