Frandesa


489.01 грн.
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та для регулювання росту і захисту від хвороб ріпаку     Діюча речовина: тебуконазол 125 г/л + триадимефон 100 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упако..
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур...
727.23 грн.
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та цукрових буряків від церкоспорозу і борошнистої роси    Діюча речовина: пропіконазол 250 г/л + ципроконазол 80 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаков..
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових куль...
903.00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах зернових колосових та кукурудзи   Діюча речовина: тіаклоприд 150 г/л + дельтаметрин 20 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Контактно-кишк..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
322.25 грн.
Стробілурінсодержащій протруйник фунгіцидної дії, що володіє стимулюючим ефектом для зернових культур.Діюча речовинаТебуконазол (30 г / л) + азоксистробін (22 г / л)Препаративна формаконцентрат суспензіїхімічний класТебуконазол - триазолу; Азоксистробін - стробілуринівклас небезпеки3-йУмов..
Стробілурінсодержащій протруйник фунгіцидної дії, що володіє стим...
1 006.00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах ріпаку   Діюча речовина: тіаклоприд 245 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Швидка дія на шкідників Висока ефективність проти сисних та..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
173.82 грн.
Неселективний гербіцид для боротьби з одно- та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних культур, на парах, садах, виноградниках і ягідниках, на сінокосах і пасовищах, на схилах зрошувальних і осушувальних каналів, на рибогосподарських водоймах, на невозделиваемих територія..
Неселективний гербіцид для боротьби з одно- та багаторічними бур'...
266.00 грн.
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та соняшнику    Діюча речовина: S-металохлор 312,5 г/л + тербутилазин 187,5 г/л Препаративна форма: суспензійна емульсія Упаковка: каніст..
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих з...
345.55 грн.
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення однорічних дводольних та деяких однорічних злакових бур'янів у посівах цукрових, столових і кормових буряків    Діюча речовина: десмедифан 71 г/л, фенмедифам 91 г/л, етофумезат 112 г/л Препаративна форм..
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення...
Показано з 1 по 8 із 17 (всього 3 сторінок)