Фенізан, ВР

735.08 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис


Діюча речовина

дикамба, 360 г/л хлорсульфурон, 22,2 г/л

Тип дії

Селективний

Виробник

Щелково Агрохім

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

от 10 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Зернові

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Пшениця озима, ячмінь ярий0,18-0,2

Фенізан®, ВР являється післясходовим гербіцидом, який застосовують для  знищення однорічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА та деяких багаторічних дводольними бур’янів в посівах озимої пшениці, ярого ячменю.
Гербіцид ефективний у боротьбі з амброзією полинолистою, будяком польовим, волошкою синьою, споришем звичайним, гірчицею польовою, гірчаком звичайним, руткою лікарською, зірочником середнім, канатником Теофраста, лободою білою, кульбабою лікарською, пасльоном чорним, жабрієм звичайним, редькою дикою, ромашкою непахучою, шпергелем польовим, щирицею загнутою, талабаном польовим, кропивою глухою.
Фенізан®, ВР проникає в організм бур’янів через листя, коріння та починає активно рухатися по ньому. Діюча речовина препарату дикамба сповільнює процес фотосинтезу та клітинний поділ рослини, а хлорсульфурон зупиняє синтез амінокислот. В результаті цього, через 4 год після внесення гербіциду, бур’яни зупиняють свій ріст і розвиток та починають відмирати. Перші ознаки дії гербіциду помітні через 1-2 тижні.
Вносять гербіцид шляхом обприскування бур’янів на ранніх стадіях розвитку, починаючи від фази кущення культури до початку фази виходу в трубку. Обприскування проводять у теплу, достатньо вологу, безвітряну погоду при температурі повітря в межах +8…+25°С. Не бажано обприскувати посіви ослаблених рослин (внаслідок ураження хворобами, шкідниками, приморозками чи сонцем) та мокрі від дощу чи роси рослини.

Відгуки (1)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара