Фаскорд, КЕ

414.66 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Опис

Тип дії

Системний

Препарат оригінал

Фастак

Виробник

Щелково Агрохім

Діюча речовина

альфа-циперметрин, 100 г/л

Тарна одиниця

5 л

Культура

Горох, Картопля, Пшениця, Ріпак, Ячмінь

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

от 10 га

Вартість за 1 га

до 50 грн

Від чого захищає

білявка, блішки, клоп шкідлива черепашка, колорадський жук, міль, плодожерки, пьявіци, ріпаковий квіткоїд, сірий буряковий довгоносик, совка, попелиця, тріпси

Норма робочого розчину

200-400 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Пшениця0,1-0,15
Ячмінь0,1
Горох0,1
Ріпак0,1-0,15
Картопля0,07-0,1

Фаскорд®, КЕ являються високоефективним інсектицидом контактно-шлункової дії, який застосовують для боротьби з шкідниками в посівах пшениці, ячменю, гороху, ріпаку, на картоплі.
Інсектицид ефективний у боротьбі з стебловими мухами, клоп шкідливою черепашкою, блішками, попелицями, цикадками, трипсами, п’явицями, колорадським жуком, буряковими попелицями, мінуючою мухою, гороховими зернівками, плодожерками, довгоносиками, клопами та саранчею.
Діюча речовина інсектициду (альфа-циперметрин) порушує процес генерації та розповсюдження нервового імпульсу, що призводить до паралічу нервової та переферичної системи шкідників. В наслідок цього вони гинуть.
В залежності від виду шкідника та умов навколишнього середовища, інсектицид проявляє захисну дію протягом 7-10 днів.
Фаскорд®, КЕ вносять шляхом обприскування культурних рослин під час виявлення перших ознак ураження посівів шкідниками. Проводять обприскування вранці або ввечері в сонячну, достатньо вологу, безвітряну погоду. Температура повітря при цьому повинна коливатися в межах +15…+25°С. Не рекомендується вносити фунгіцид при температурах повітря вище +25°С, при небезпеці нічних приморозків та на мокрі від роси чи дощу рослини.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара