Euralis


3 976.00 грн.
Соняшник ранній ЄС Амис СЛ під ЄВРО-Лайтнінг (Euralis semences / Євраліс Семенс).Схожість 92 / Енергія 94%.Флагман серед гібридів раннього сегмента системи CLEARFIELD.агрономічні характеристикиВисокий потенціал врожайності;Висока енергія росту на початкових етапах розвитку;Відмінна опиляемость ..
Соняшник ранній ЄС Амис СЛ під ЄВРО-Лайтнінг (Euralis semences / ...
4 006.00 грн.
Толерантність до агресивних рас вовчка >GШвидко віддає вологуВисока посухостійкістьТолерантність до хворобСтабільна врожайність за стресових умовТип: простий гібридСередньораннійВысота растений 165 смМасличность 49-50%..
Толерантність до агресивних рас вовчка >GШвидко віддає вологуВ...
4 484.00 грн.
Ранній гібрид СульфоГомозиготний тип стійкості до гербіциду трибенурон-метилСтійкість до вовчка рас A-GВисокий генетичний імунітет до основних захворюваньТип: простий гібридРаннійВисота рослин 170 смОлійність 46-47%..
Ранній гібрид СульфоГомозиготний тип стійкості до гербіциду трибе...
4 484.00 грн.
Пластичний до умов вирощуванняГомозиготний тип стійкості до гербіциду ТБМСтійкість до вовчку A-GПокращена стійкість до НБРВисокий вміст оліїТип: простий гібридРаннійВисота рослин 180 смОлійність 50%..
Пластичний до умов вирощуванняГомозиготний тип стійкості до гербі...
3 648.00 грн.
ЄС Артик - новий високопродуктивний гібрид високолеіновой групи для зон, схильних до вовчок.раннійВисота рослини - 180 смВміст олії - 51-52%Відмінна врожайність в будь-яких умовах.Хороша стійкість до захворювань.Стійкість до вовчок рас A-G.Висока масличность і зміст олеїнової кислоти...
ЄС Артик - новий високопродуктивний гібрид високолеіновой групи д...
3 648.00 грн.
Виробник: ЄвралісРекомендована густота на час збирання шт./га: Зона достатнього зволоження – 60-65 тис., зона недостатнього зволоження – 50-55 тис.Рекомендована зона вирощування: Лісостеп, СтепГрупа стиглості: ранньостиглий..
Виробник: ЄвралісРекомендована густота на час збирання шт./га: Зо...
4 096.00 грн.
Стабільно висока урожайністьПластичність до різних умов вирощуванняСтійкість до вовчка (раси >G), фітосанітарний ефектДобра толерантність до хворобСтійкість до виляганняТип: простий гібридРаннійВисота рослин 150 смОлійність 49-51%..
Стабільно висока урожайністьПластичність до різних умов вирощуван...
3 558.00 грн.
Гібрид інтенсивного типуШвидкий стартовий ріст. Добре використання осінньо-зимових запасів вологиТолерантність до основних хворобСтійкість до вовчка А-ЕТип: простий гібридСередньостиглийВисота рослин 180 смОлійність 49%..
Гібрид інтенсивного типуШвидкий стартовий ріст. Добре використанн...
Показано з 1 по 8 із 36 (всього 5 сторінок)