DuPont


895.81 грн.
Абруста — яскравий та унікальний представник новітнього хімічного класу SDHI фунгіцидівДовершеність Вашого успіху!Абруста™ рекомендується для захисту озимої та ярої пшениці, а також озимого та ярого ячменю в інтенсивних технологіях вирощування культур. Абруста™ забезпечує висококласний зах..
Абруста — яскравий та унікальний представник новітнього хімі...
939.01 грн.
Опис АкантоАкантоЗелено. Зеленіше. Аканто!Новий фунгіцид з вираженим фізіологічним ефектом для захисту кукурудзи та соняшнику Діюча ре­чо­ви­на: пікоксістробін – 250 г/лПре­па­ра­тив­на фор­ма: концентрат суспензіїУпа­ков­ка: каністра 5 лНорма використання: 1,0 л/г..
Опис АкантоАкантоЗелено. Зеленіше. Аканто!Новий фунгіцид з в...
1 145.00 грн.
Опис АбрустаАбруста — яскравий та унікальний представник новітнього хімічного класу SDHI фунгіцидівДовершеність Вашого успіху!Абруста™ рекомендується для захисту озимої та ярої пшениці, а також озимого та ярого ячменю в інтенсивних технологіях вирощування культур. Абруста™ забезпечує ..
Опис АбрустаАбруста — яскравий та унікальний представни...
12 805.24 грн.
Опис БазисБазис 75 в.г.Економічний післясходовий гербіцид для контролю широколистих та злакових бур’янів у посівах кукурудзиВисока ефективність за доступну ціну!СкладДіючі ре­чо­ви­ни: рим­суль­фу­рон – 500 г/кг, ти­фен­суль­фу­рон­-ме­ти­л – 250 г/кгПре­па­ра­тив­на фор­ма:..
Опис БазисБазис 75 в.г.Економічний післясходовий гербіц...
853.66 грн.
Опис ВареонВареон - фунгіцид проти хвороб зернових колосовихГоризонт нових можливостей!Трьохкомпонентний фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії для професійних програм захисту від хвороб зернових колосових від основи стебла до колосуСкладДіюча речовина: прохлораз 320 г/л + тебуко..
Опис ВареонВареон - фунгіцид проти хвороб зернових коло...
777.23 грн.
Опис Вензар® 50 к.с.Вензар® 50 к.с.Спеціалізований гербіцид-партнер з вираженою грунтовою дією для післясходового захисту посівів цукрових буряків від однорічних двосім’ядольних бур’янівДіюча речовина: ленацил – 500 г/лПрепаративна форма: концентрат суспензіїНорма використання:&n..
Опис Вензар® 50 к.с.Вензар® 50 к.с.Спеціалізований гербіцид-...
8 782.60 грн.
Опис Верімарк®Верімарк®Концептуальне нове інсектицидне рішення! Формуляція для крапельного зрошення. Відмінно інший механізм захисту. Підвищення стійкості культури до стресів біотичного походження. Як наслідок, більш інтенсивний ріст та потенціал для збільшення врожаю. Відчуйте приємне зди..
Опис Верімарк®Верімарк®Концептуальне нове інсектицидне рішен...
6 274.76 грн.
  Опис Гранстар® ГолдГранстар® ГолдДосконалість без обмежень! Двохкомпонентний післясходовий гербіцид Покращена ефективність та розширений спектр контролю бур’янівДіюча речовина: трибенурон-метил – 562,5 г/кг, тифенсульфурон-метил – 187,5 г/кгПрепаративна форма: водорозчинні г..
  Опис Гранстар® ГолдГранстар® ГолдДосконалість без ...
Показано з 1 по 8 із 32 (всього 4 сторінок)