Ділар

1 484.29 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

 • Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг

  Препаративна форма: водно-дисперсні гранули

  Тара: пакети 2 кг

  Загальна інформація про препарат:

  Високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур'янів родин: айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречкові.

  Механізм дії препарату:

  Діюча речовина препарату Ділар проникає в основному через листя рослин, швидко потрапляючи в точку росту та коріння, що дозволяє контролювати коренепаросткові бур'яни. При накопиченні клопіралід у меристемі та молодих листках порушується гормональний баланс і синтез протеїну, що призводить до зупинки росту рослин. Токсичний ефект досягається шляхом впливу на процеси дихання клітин. Візуальні ознаки знищення рослин препаратом помітні вже через 4-7 дні після обробки, повне знищення настає через 10-15 днів.

  Рекомендації щодо застосування препарату:

   

  КультураЦільовий об'єкт діїНорма витрати
  препарату, кг/га
  Норма витрати
  робочої рідини, л/га
  Офіційна реєстрація300-400
  РіпакОднорічні дводольні та багаторічні коренепаросткові бур’яни, у т. ч. стійкі до групи 2,4-Д0,12-0,2
  Практика застосування аналогічних препаратів:
  Зернові злакові культуриБур'яни родин: айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречкові.0,12
  Гірчиця, цукровий буряк, кукурудза, капустаБур'яни родин: айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречкові.0,2
  Часник, цибуля
  (крім «на перо»)
  Бур'яни родин: айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречкові.0,1-0,16
  Льон-довгунець
  (з технічною метою)
  Бур'яни родин: айстрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречкові.0,04-0,12

   

  Загальні рекомендації щодо застосування препарату:

  Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +10 до +25˚C. Уникайте застосування препарату перед або відразу ж після заморозків. Рекомендується проводити обприскування в момент активного росту бур'янів: 2-10 листків – у однорічних, 10-15 см («розетка») – у багаторічних коренепаросткових бур'янів. Меншу з зареєстрованих норм витрат можна застосовувати при середньому ступені забур’яненості осотом у фазі «розетка». При високому ступені забур’яненості та при більш розвинених рослинах осоту, а також за наявності в посівах рослин гірчака, необхідно використовувати найбільшу із зареєстрованих норм витрат.

  Не рекомендується використовувати препарат Ділар у бакових сумішах з препаратами на основі сульфонілсечовин, а також в посівах цукрових буряків у фазі сім'ядоль.

  Порядок приготування робочого розчину препарату:

  Вода для приготування робочого розчину повинна бути чистою. Велика кількість сторонніх часток, мулу або глини у воді може істотно вплинути на ефективність дії гербіциду. Під час використання жорсткої води рекомендується застосовувати знижені норми концентрації робочого розчину і підвищені дози препарату.

  Робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням гербіцидної обробки: відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача і на третину наповнити бак водою, після чого включити мішалку. Потім слід залити в обприскувач необхідну кількість препарату та після ретельного перемішування, долити води до повного об’єму.

  Увага! Мішалка повинна бути включеною під час приготування робочого розчину та під час проведення обприскування.

  Переваги застосування гербіциду Ділар, ВГ:

  • Неперевершений проти осотовий гербіцид;

  • Ефективно пригнічує і ряд інших проблемних бур'янів – як однорічних (види ромашки, ромену, гірчаку), так і багаторічних, у тому числі стрижне кореневих (кульбабу, королицю, чортополох);

  • Широкий спектр застосування на цінних сільськогосподарських культурах, у тому числі на зернових колосових, кукурудзі, цукровому буряку, ріпаку, льоні, цибулі, часнику;

  • Очищає сівозміну від осоту завдяки винятковій дії на види осоту практично у всіх фазах його росту, знищенню як наземних, так і підземних органів.


Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара