Базис

12 805.24 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.
  • Виробник: DuPont
  • Наявність: На складі

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Опис Базис

Базис 75 в.г.

Економічний післясходовий гербіцид для контролю широколистих та злакових бур’янів у посівах кукурудзи

Висока ефективність за доступну ціну!

Склад

Діючі ре­чо­ви­ни: рим­суль­фу­рон – 500 г/кг, ти­фен­суль­фу­рон­-ме­ти­л – 250 г/кг

Пре­па­ра­тив­на фор­ма: во­до­роз­чинні гра­ну­ли

Клас: сульфонілсечовини

Упаковка: пластикова банка 250 г

Норма використання: 20 – 25 г/га

Ключовi переваги

  •  Економний страховий гербіцид

  •  Відсутність обмежень в сівозміні

  •  Простота та зручність використання

  •  Контроль бур’янів, у тому числі лободи білої, у посівах кукурудзи

Механізм дії

Базис поглинається переважно листям бур’янів і швидко переміщується після застосування до кінчиків кореневої системи і листя. Базис припиняє поділ клітин чутливих до препарату бур’янів шляхом впливу на їхню ензимну систему, якої не існує в організмі людини та інших теплокровних. Чутливі бур’яни вже через кілька годин припиняють ріст і більше не конкурують із культурними рослинами у споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі сим птоми, такі як припинення росту, хлороз, відмирання кінцевих пагонів і некроз, з’яв ляються через декілька днів після застосування. Повна загибель бур’янів відбу вається протягом 1020 днів. Більш стійкі бур’яни або ті, що перебувають на пізнішій стадії росту, в момент застосування можуть зупинити свій ріст і не стано вити більше конкуренції культурним рослинам. Це ніяким чином не пов’язано з ефективністю препарату, а є наслідком специфічного механізму дії Базису

Норма внесення

20–25 г/га + ПАР ТРЕНД 90 (100 мл на 100 л розчину, проте не менше 200 мл/га). Післясходове застосування Базису забезпечує ефективний контроль як багаторіч них злакових бур’янів, таких як гумай, пирій повзучий, так і однорічних злакових — куряче просо, мишій, а також двосім’ядольних бур’янів, таких як підмаренник чіпкий, щириця звичайна, спориш, всі види родини капустяні та ін. Базис успішно застосовується як допоміжний засіб після використання грунтових гербіцидів, якщо не було отримано добрих результатів, що часто трапляється з грунтовими гербіцидами за дуже сухої погоди. Базис може бути використаний до сходів та до посіву кукурудзи. Доречне використання Базису + партнер для захисту посівів у технології NoTill.

Базис — рекомендації до застосування на посівах кукурудзи

Стадія застосування Базису на кукурудзі від 2х до 5ти листків. Рекомендується застосовувати Базис у посівах кукурудзи, яка вирощується на зер но і силос. Для найвищої ефективності Базис слід застосовувати проти молодих злакових та двосім’ядольних бур’янів в стадії їхнього інтенсивного росту. Уникайте використання Базису та бакових сумішей на його основі під час періодів затяжної прохолодної погоди, та значних денних коливань температури (16°С і більше ). Застосовуйте Базис, якщо температура вночі перед внесенням була вище 10°С, а очікувана температура вдень не буде вище 25°С. Оптимальна температура +15+25°С. Не застосовуйте Базис на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами. Не допускайте знесення чи потрапляння робочого розчину на суміжні сільськогос подарські культури. Найкраще застосовувати Базис під час сухої погоди. Дощ протягом 2–3 годин після застосування може знизити ефективність дії препарату.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара