Артист

1 009.95 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Опис


 

Діюча речовина

Флуфенацет 240 г/кг Метрибузин 175 г/кг

Тип дії

Селективний

Виробник

Байер

Спосіб внесення

Грунтовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

до 5 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Бобові, Картопля

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

200-300 л/га

КультураНорми витрат кг/га
Соя, Картопля2,0 – 2,5

Гербіцид Артист застосовують на посівах сої і картоплі до появи основних культур. Контролює однорічні широколисті і злакові бур’яни. Препарат створений у вигляді гранул, які диспергують у воді. У його склад входить всім відома активна речовина метрибузин, що в поєднанні з новою речовиною Флуфенацет впливають на бур’яни як через корінець, так і через сім’ядолі, що значно підвищує ефективність гербіциду.

У порівнянні з іншими досходовими гербіцидами значно довше захисний період, що дозволяє здійснювати надійний контроль над шкідливими рослинами. Складові гербіциду Артист – Флуфенацет і метрибузин діють як інгібітори біосинтезу. Щоб уникнути промивки дощами до кореневої системи культури, Артист заборонено використовувати на легких, піщаних і кам’янистих грунтах. Після внесення гербіциду потрібно уникати механічного обробітку ґрунту, щоб не знизити захисну дію препарату. На обробленої препаратом площі потрібно дотримуватися правил сівозміни. Для надійного захисту посівів, достатньо однієї обробки за сезон.

Артист – новий високоефективний ґрунтовий гербіцид для захисту картоплі та сої проти однорічних широколистих і злакових бурянів. Використовуючи даний гербіцид, ви захистите посіви сої та картоплі від курячого проса, лободи, підмаренника, галінсоги, фіалки, пасльону. Головна перевага гербіциду Артист – можливість використання на чутливих сортах картоплі, а також уникнення необхідності внесення грамініциду. Купити гербіцид Артист можна зробивши замовлення на нашому сайті.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара