Грунт950.00 грн.
Розрахунок оптимальних норм добрив на заплановану врожайність - заощаджує кошти, підвищує ефективність добрив та зберігає ґрунтову родючість. Які показники визначаємо? гумус; лужногідролізований азот; амонійний азот (N-NH4); нітратний азот (N-NH3); мінеральний азот; рухомий фос..
Розрахунок оптимальних норм добрив на заплановану врожайність - ...
480.00 грн.
Оцінка рівня вмісту вологи в метровому шарі ґрунту допоможе розрахувати оптимальну норму висіву. Показники: вологість в метровому шарі ґрунту; вологість в орному шарі ґрунту.  Нормативна документація:·         ГОСТ 28268-89 «Методы ..
Оцінка рівня вмісту вологи в метровому шарі ґрунту допоможе розр...
400.00 грн.
Визначення катіонного складу ґрунту – одна з найважливіших його властивостей, яка в основному визначає родючість, дозволяє підібрати необхідні меліоранти, види добрив. Які показники визначаємо?1)        Визначення кількості увібраних катіонів Na, Ca, Mg;..
Визначення катіонного складу ґрунту – одна з найважливіших його ...
250.00 грн.
Оцінка вмісту важливих мікроелементів в ґрунті – дозволяє підібрати необхідні мікродобрива, підвищує ефективність макродобрив та покращує якість урожаю. Ми пропонуємо:Коли проводити аналіз?Перед внесенням добрив, при плануванні позакореневих підживлень.Скільки чекати на результат?до 10-1..
Оцінка вмісту важливих мікроелементів в ґрунті – дозволяє підібр...
600.00 грн.
Збережіть майбутні посіви  від збудників хвороб завдяки вчасному виявленню зараженості ґрунту.Надаємо дані за такими показниками:·         діагностика ґрунту на зараженість грибковими захворюваннями;·    &nb..
Збережіть майбутні посіви  від збудникі...
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)