Аденго

3 008.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Опис


 

Діюча речовина

ізоксафлютол, 225 г/л + тіенкарбазон-метил, 90 г/л + ципросульфамид, 150 г/л

Тип дії

Селективний

Виробник

Байер

Спосіб внесення

Грунтовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

5-10 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Кукурудза

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

150-250 л/га

КультураНорма розходу л/га
Кукурудза0,35 – 0,5

Трикомпонентний концентрат суспензії Аденго 465 SC. Це досходовий гербіцид який застосовують на посівах кукурудзи. Здійснює контроль однорічних дводольних та злакових бур’янів. Аденго 465 SC вносять шляхом суцільного розпилення препарату, до сходу або відразу після сходу кукурудзи. Після розпилення гербіциду, утворюється захисний екран, який контролює проростаючі бур’яни. Аденго 465 SC не потребує заробки в грунт. Діючі речовини активно поглинаються колептілем та корінцем проростаючого бур’янину, знищуючи його на початкових стадіях розвитку. Ізоксафлютоп діє як інгібітор біосинтезу каротиноїдів. Його вплив проявляється у вигляді знебарвлення чутливих бур’янів. Тієнкарбазон-метил належить до сульфонілсечовинної групи впливає як інгібітор ферменту амінокислот. Одночасно впливає через листовий апарат і виконує грунтову дію – впливаючи на кореневу систему. Бур’яни які з’являються на поверхні, гинуть через декілька днів. Молоді бур’яни які з’явились на час обробітку грунту, також гинуть.

Також до складу препарату окрім діючих речовин входить антидот, який значно розширює період для застосування гербіциду. Аденго 465 SC – інноваційний досходовий та ранньопіслясходовий (Ізоксафлютол, 225 г/л + тієнкарбазон-метил, 90 г/л + ципросульфамід, 150 г/л) гербіцид системної дії проти однорічних широколистих та злакових бур’янів на кукурудзі.

Використовуючи гербіцид Аденго, ви повністю захистите посів кукурудзи від таких бур’янів як щириця, амброзія, лобода біла, види гірчака, портулак, гірчиця, паслін, талабан, вероніка, вівсюг, мишій, тонконіг, просо, сорго. Не рекомендується вносити гербіцид в фазу пізніше 3-го листка кукурудзи і бажано не проводити механічні обробки аж до 5 листа. Гербіцид Аденго має ґрунтову післядію, тому варто грамотно планувати сівозміну. Не раніше, ніж через 3 місяці після обробки можна сіяти озимі пшеницю та ячмінь, через 6 місяців – озиме жито, через 12 місяців – картопля, сою, горох, томати, гірчицю, ріпак; через 18 місяців – соняшник, цукрові буряки, люцерну. Якщо потрібно зробити пересівання, після обробки гербіцидом Аденго – використовувати тільки монокультуру – кукурудзу.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара