Ачіба

405.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Опис

Діюча речовина

Хизалофоп–П–Етил 50 г/л

Тип дії

Селективний

Виробник

Басф

Спосіб внесення

Післясходовий

Країна виробництва

Європа

Площа обробки

до 5 га

Тарна одиниця

5 л

Культура

Бобові, Картопля, Овочі, Ріпак, Буряк

Тип конролюючих бур'янів

Злакові

Норма робочого розчину

150-250 л/га

КультураНорми витрат л/га
Картопля2,0 – 4,0
Льон-довгунець2,0 – 3,0
Коноплі1,5
Томати1,0 – 2,0
Огірки1,0 – 2,0
Ріпак ярий та озимий1,0 – 1,5
2,0 – 3,0

Ачіба 50 – післясходовий, протизлакових гербіцид, який застосовують на посівах картоплі, сої, буряка, капусти, моркви, льону-довгунця, конопель, томатів, огірків і ріпаку проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів. Активна речовина поглинається вегітуючімі частинами бур’янів, вражаючи біосинтез жирних кислот рослини, після чого відмирають листя і точки росту.

Гербіцид починає діяти вже через кілька годин, результатом обробки є некрози листя які з’являться протягом декількох днів. Відмирання бур’яну починається після 1,5 – 3 тижні. Добре бореться з падалицею зернових культур. Після обробки гербіцидом, повторно бур’яни вже не відростають.

У Ачіба 50 тривалий захисний період, якого вистачає на весь вегетативний період. Гербіцид розпилюють в дні коли рослина перебуває в стресовому стані. Ачіба 50 не застосовують у вітряну погоду, щоб виключити потрапляння препарату на сусідні ділянки. У гербіциду дуже швидкий період напіврозпаду (всього 7 днів), тому він не впливає на наступні сівозміни. Повна загибель однорічних бур’янів відбувається через 7-10 днів, багаторічників – через 14-20 днів.

Ачіба 50 ЄС – селективний протизлаковий (хізалофоп-П-етил 50 г/л) гербіцид системної дії для післясходового застосування проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів у посівах багатьох широколистих культур. Купити гербіцид Ачіба та інші пестициди компанії Байєр можна через наш сайт.

 


Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара