Соняшник

Соняшник - господарська культура, яка посідає ІІ місце в світі за обсягом виробництва та здатна давати прибуток до 80%. 
ТОВ НВК "Ірлен" приділяє особливу увагу випробуванням гібридів на власних демонстраціних полігонах. Завдяки цьому агрономи-консультанти підбирають гібриди точно під потреби та виробничі завдання господарства, яке до них звертається.2968,59 грн.
ВІДМІННА ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЛІЇ У ПОЄДНАННІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CLEARFIELD   ПЕРЕВАГИ: Високий вміст олії Гарна стійкість до хвороб   Надзвичайно високий потенціал урожайності  ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип: високоолеїновий, Clearfield Група стиглості: с..
ВІДМІННА ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЛІЇ У ПОЄДНАННІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ CL...
1800,00 грн.
ТОЛЕРАНТНИЙ ДО ГЕРБІЦИДІВ ІЗ ГРУПИ СУЛЬФОНІЛСЕЧОВИНИ   ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип: лінолевий Група стиглості: середньо-ранньостиглий ФІТОСАНІТАРНІ ТА МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Посухостійкість: добра Стійкість до вилягання: дуже добра Стійкість до вовчка:&nbs..
ТОЛЕРАНТНИЙ ДО ГЕРБІЦИДІВ ІЗ ГРУПИ СУЛЬФОНІЛСЕЧОВИНИ   ...
2117,15 грн.
ТОЛЕРАНТНИЙ ДО ГЕРБІЦИДІВ ГРУПИ ІМІДАЗОЛІНІВ   ХАРАКТЕРИСТИКИ: Тип: лінолевий Група стиглості: середньоранній ФІТОСАНІТАРНІ ТА МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Посухостійкість: дуже добра Стійкість до вилягання: дуже добра Стійкість до вовчка: раси А-D ..
ТОЛЕРАНТНИЙ ДО ГЕРБІЦИДІВ ГРУПИ ІМІДАЗОЛІНІВ   ХАРАК...
2891,00 грн.
ПЕРЕВАГИ:Стабільно продуктивний гібридСтійкість до вовчка раси A-FХАРАКТЕРИСТИКИ:Тип: лінолевийГрупа стиглості: середньоранній Вміст олії: 50-51%ФІТОСАНІТАРНІ ТА МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Стійкість до вилягання: високаСтійкість до вовчка: раси А-FСтійкість до борошнис..
ПЕРЕВАГИ:Стабільно продуктивний гібридСтійкість до вовчка раси A-...
2400,00 грн.
ПЕРЕВАГИ:Високий потенціал урожайності за рахунок середньо-пізнього дозріванняВисока стійкість до хвороб борошниста роса, склеротиніоз, фомопсис, фомозВикористання у технології вирощування Clearfield можливість повного контролю бурянів за допомогою використання післясходовогоХАРА..
ПЕРЕВАГИ:Високий потенціал урожайності за рахунок середньо-п...
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Наші переваги

 • 01

  Сертифікати. Ліцензії.
  Працюємо з 1999 року. Якість і походження товару підтверджена сертифікатами. Товар зберігається на ліцензійних складах компанії

 • 02

  Лабораторний супровід.
  Атестована лабораторія запрошує скористатися науковими методами планування, контролю та збереження врожаю.

 • 03

  Демонстраційні посіви
  На власному досвіді перевіряємо ефективність систем захисту та розкриваємо максимальний потенціал насіння