Ратиндан-М

280,00 грн. грн з ПДВ

Опис

Родентицидний препарат Діюча речовина: 0,5% олійний розчин дифенацину

Особливості: для закритого грунту


Як діє препарат:

під час проникнення в організм тварини цей препарат пригнічує згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин що, як наслідок, призводить до кровообігу. Дифенацин має різко виражені комоліативні властивості (накопичується в організмі), тому прийом декількох невеликих доз протягом ряду днів забезпечує гибель шкідників. Внаслідок затримки дії препарату пацюки та миші не розпізнають отруту у приманці, що підвищує ефективність боротьби з шкідливими гризунами.


Спосіб приготування харчових приманок:

зернова, гранульована (комбікорм) або інша харчова основа внесення в змішувач. Концентрація в універсальному приманку для мишей та щурів повинна скласти 0,015% дифенацину. В харчову основу бажано вносити аттрактанти (рослинна масло, сахарний песок) по 2-3% від загальної маси приманки. Склад харчової основи підбирають, враховуючи особливості харчування різних видів гризунів та специфіку кормової бази на конкретних об'єктах. Для мишей більше привабливі приманки з круп або дрібленого зерна. Приманку розкладають в місцях, де виявляються сліди життєдіяльності гризунів: поблизу від їх нор, на шляхах пересування вздовж стін та перегородки. На одну місце витрачають 50-200г приманки. Приманку розкладають на відстані 3-10 метрів один від одного. У місцях проживання домовых мишей, в зависимости от их численности, приманку раскладывают на відстані 2-5 метрів друг від друга по 10-50 г на місце. За мірою поїдання приманки її заповнюють. Приманку розкладають лопатками або ложками.

Наші переваги

 • 01

  Сертифікати. Ліцензії.
  Працюємо з 1999 року. Якість і походження товару підтверджена сертифікатами. Товар зберігається на ліцензійних складах компанії

 • 02

  Лабораторний супровід.
  Атестована лабораторія запрошує скористатися науковими методами планування, контролю та збереження врожаю.

 • 03

  Демонстраційні посіви
  На власному досвіді перевіряємо ефективність систем захисту та розкриваємо максимальний потенціал насіння