Насіння100,00 грн.
Скоригуйте норми висіву насіння та підберіть відповідний стимулятор росту відповідно до рекомендацій. Надаємо дані за такими показниками: відсоток життєздатного насіння, що перебуває у стані спокою.   Нормативна документація: ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарськи..
Скоригуйте норми висіву насіння та підберіть відповідний стимуля...
130,00 грн.
Реагуйте вчасно на результати якості насіння. Це допоможе скоригувати норми висіву відповідно до отриманих показників. Надаємо дані за такими показниками: енергія проростання насіння (ДСТУ 4138-2002); схожість насіння (ДСТУ 4138-2002); маса 1000 насінин (ДСТУ 4138-2002).   ..
Реагуйте вчасно на результати якості насіння. Це допоможе скориг...
250,00 грн.
Вчасні заходи боротьби із внутрішньою зараженістю грибковими хворобами збереже до 20% майбутнього врожаю. Надаємо дані за такими показниками: діагностика насіння на зараженість грибковими захворюваннями;виявлення внутрішньої інфекції вид і ступінь ураження патогенної мікрофлори. ..
Вчасні заходи боротьби із внутрішньою зараженістю грибковими хвор...
130,00 грн.
Вчасні заходи боротьби із зовнішньою зараженістю грибковими хворобами збереже до 20% майбутнього врожаю. Надаємо дані за такими показниками: діагностика насіння на зараженість грибковими захворюваннями;виявлення зовнішньої інфекції вид і ступінь ураження патогенної мікрофлори. &..
Вчасні заходи боротьби із зовнішньою зараженістю грибковими хворо...
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)

Наші переваги

 • 01

  Сертифікати. Ліцензії.
  Працюємо з 1999 року. Якість і походження товару підтверджена сертифікатами. Товар зберігається на ліцензійних складах компанії

 • 02

  Лабораторний супровід.
  Атестована лабораторія запрошує скористатися науковими методами планування, контролю та збереження врожаю.

 • 03

  Демонстраційні посіви
  На власному досвіді перевіряємо ефективність систем захисту та розкриваємо максимальний потенціал насіння