Антистресанти700,04 грн.
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин. Солі гумінових кислот 750 г/л Екстракт морських водоростей 80 г/л ..
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінов...
165,79 грн.
Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Рекомендований до застосування у регіонах з високою жорсткістю води. Не потребує приготування маточного розчину, що економить Ваш час.Солі гумінових кислот180 г/лСолі фульвових кислот20 г/ламінокислоти25 г/лкалій30 г/лмікроелементи5 г/лПереваги:· &n..
Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Рекомендований до застос...
193,52 грн.
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, вільні L - амінокислоти , які швидко включаються в обмін речовин протягом 0,5-1 години після обробки рослин та інтенсивно діють 2-3 дні, мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин.Солі г..
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінов...
206,80 грн.
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, екстракт морських водоростей до складу яких входить комплекс фітогормонів і фізіологічних речовин, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин. Солі гумінових ки..
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінов...
0,00 грн.
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин.. Солі гумінових кислот 135 г/л Солі фульвових кислот 65 г/л ..
Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінов...
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Наші переваги

 • 01

  Сертифікати. Ліцензії.
  Працюємо з 1999 року. Якість і походження товару підтверджена сертифікатами. Товар зберігається на ліцензійних складах компанії

 • 02

  Лабораторний супровід.
  Атестована лабораторія запрошує скористатися науковими методами планування, контролю та збереження врожаю.

 • 03

  Демонстраційні посіви
  На власному досвіді перевіряємо ефективність систем захисту та розкриваємо максимальний потенціал насіння