Frandesa


197,78 грн.
Неселиктивний гербіцид для боротьби з однорінчими та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних культур, на парових полях, в садах і виноградниках, землях несільськогосподарського користування. Десикант для зернових колосових, соняшнику та сої   Діюча речовина:&nb..
Неселиктивний гербіцид для боротьби з однорінчими та багаторічним...
683,80 грн.
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та цукрових буряків від церкоспорозу і борошнистої роси    Діюча речовина: пропіконазол 250 г/л + ципроконазол 80 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаков..
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових куль...
789,00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах зернових колосових та кукурудзи   Діюча речовина: тіаклоприд 150 г/л + дельтаметрин 20 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Контактно-кишк..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
289,30 грн.
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та соняшнику    Діюча речовина: S-металохлор 312,5 г/л + тербутилазин 187,5 г/л Препаративна форма: суспензійна емульсія Упаковка: каніст..
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих з...
1014,39 грн.
Інсектицидний препарат для протруювання насіння зернових колосових культур, кукурудзи та бульб картоплі, що має системну та контактно-шлункову дію   Діюча речовина: імідаклоприд 600 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: ..
Інсектицидний препарат для протруювання насіння зернових колосови...
302,45 грн.
Післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними дводольними бур'янами, у тому числі стійкими до 2,4-Д та 2М-4Х, у посівах кукурудзи     Діюча речовина: 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д 452,42 г/л + флорасулам 6,25 г/л Препаративна форма: суспен..
Післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багатор...
336,64 грн.
Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах дводольних культур   Діюча речовина: хізалофоп-П-тефурил 40 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаковка: каністри 10л Переваги: Чудово діє прот..
Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних та багат...
Сотейра Знижка!
644,35 грн. 683,80 грн.
Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посівах соняшнику    Діюча речовина: імазамокс 33 г/л + імазапір 15 г/л Препаративна форма: розчинний концентрат Упаковка: каністри 10л Переваги: Тривалий період захисної дії - одна обробк..
Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посів...
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)