Ecooorganic


120,00 грн.
Концентроване рідке борне спецдобриво розроблене для усунення проявів дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором. Діюча речовина: азот (N, NH2) 6,5%, бор (В) 15,5%  Препаративна форма: водний розчин Переваг..
Концентроване рідке борне спецдобриво розроблене для усунення про...
154,38 грн.
Рідке добриво у вигляді органічного комплексу бору з моноетаноламіном і вільними L-α-амінокислотами. Розроблено для усунення проявів дефіциту бору, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення бором. Діюча речовина: азот (N, NH2) 4,5%, бор (В)..
Рідке добриво у вигляді органічного комплексу бору з моноетанолам...
175,68 грн.
Концентроване мідне спецдобриво розроблене для усунення проявів дефіциту міді, а також для позакореневого підживлення культур, вимогливих до умов забезпечення міддю, особливо при вирощуванні їх на грунтах легкого гранулометричного складу та осушених торф'яних ґрунтах. Діюча речовина: аз..
Концентроване мідне спецдобриво розроблене для усунення проявів д...
292,72 грн.
Комплексне концентроване спецдобриво призначене для потужного старту рослин на початкових стадіях росту. Діюча речовина: азот (N, NH2) 15,0%, калій (К2О) 4,0%, магній (MgO) 3,5%, сірка (SO3) 3,5%, залізо (Fe) 0,8%, цинк (Zn) 1,1%, марганець (Mn) 0,84%, мідь (Cu) ..
Комплексне концентроване спецдобриво призначене для потужного ста...
118,88 грн.
Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневого підживлення посівів сільськогосподарських культур на ранніх фазах росту. Діюча речовина: азот (N, NH2) 12,0%, калій (К2О5) 8,4%, магній (MgO) 1,2%, залізо (Fe) 0,9%, марганець (Mn) 0,7%, цинк (Zn) 0,5%,&nb..
Комплексне концентроване спецдобриво призначене для позакореневог...
295,88 грн.
Спеціальне добриво для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур з фунгіцидною дією і властивостями антистресанта. Діюча речовина: азот (N, NH2) 4,0%, фосфор (Р2О5) 25,0%, калій (К2О5) 17,0%, амінокислоти (L-α) 7,0%  Препаративна форма: водний розчин ..
Спеціальне добриво для позакореневого підживлення сільськогоспода...
142,81 грн.
Концентроване хелатоване цинкове спецдобриво розроблене для усунення прояву дефіциту цинку, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго). Діюча речовина: азот 3,6%, цинк 8,5% Препаративна форма: водний розчин ..
Концентроване хелатоване цинкове спецдобриво розроблене для усуне...
Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)